دمنوش Damnosh

دمنوش رزماری

دمنوش چیست؟

دمنوش به هرگونه نوشیدنی گیاهی که از دم کردن گیاهان و یا حتی میوه ها و صیفی جات بدست بیاید دمنوش میگویند.

طرز تهیه دمنوش؟

دمنوش ها را با جوشاندن و یا با مخلوط کردن با آب گرم (ولرم) درست میکنند, دمنوش ها میتوانند به صورت چای و یا سرد سرو شوند و در صورت نیاز با قند شکر و یا نبات شیرین شوند.

بهترین دمنوش گیاهی چیست؟

هر کدام از دمنوش ها خواص ویژه و منحصر به فردی دارند, برخی از آنها خواص درمانی قویتر و برخی دمنوشهایی با خواص درمانی ضعیفتر هستند, میزان  و مقدار مصرف دمنوش بستگی به سن و سال و جنسیت افراد و همینطور شرایط جسمی متفاوت است و مانند هر داروی دیگری مصرف دمنوش باید کنترل شده و به مقدار باشد.

 

عوارض استفاده از دمنوش؟

به طور عمومی نمیتوان به دمنوش ها عوارض خاصی را نسبت داد اما برای افراد مختلف میزان مصرف دمنوش یا همان چای گیاهی بستگی به موارد متعددی دارد و افراط در مصرف آنها میتواند موجب بیماریهای عمده ای شود.

Damnosh.ir وبسایتی برای راهنمایی در خصوص خواص دارویی و نحوه تهیه دمنوش های مختلف است, دمنوشهای نعناع, دمنوشهای مفید برای سرطان, دمنوشهای ضد چاقی و انواع و اقسام دمنوش های دیگر یا همان چای های گیاهی همگی در این سایت برای علاقه مندان به گیاهان دارویی و برای کسانی که به درک این موضوع رسیده اند که همیشه داروهای شیمیایی اولین و بهترین راه حل نیست معرفی میشوند.

آیا میتوان خودسرانه از دمنوشها استفاده کرد؟

برخلاف داروهای شیمیایی میتوان از دمنوشها در صورتی که به طریق درست تهیه شوند و مقدار مصرف آنها متناسب با شرای فرد باشند و همچنین فرد به بیماری خاصی مبتلا نباشد میشود از دمنوشهای گیاهی استفاده کرد.

آیا میتوان این دمنوشها را از سایت دمنوش خریداری کرد؟

خریداری دمنوشها از این سایت به زودی امکان پذیر میشود و ما کلیه چایهای گیاهی و دمنوشها را به صورت تی بگ ارائه خواهیم نمود.

چرا سایت damnosh.ir؟

بدون شک همه ما دغدغه های استفاده از داروهای شیمیایی را میشناسم, انگیزه اصلی این سایت معرفی راههای گیاهی که کم خطر و کم هزینه تر است بوده است.

سخن پایانی

ما به شما پیشنهاد میکنیم با شناختی که از خود دارید به صورت روزانه دمنوشهای مناسب را مصرف نمایید تا از بیماریها دور باشید, یکی از بهترین راههای پیشگیری از مشکلات گوارشی, اعصاب, سردردهای مزمن, مشکلات عادت ماهیانه در بانوان, شیردهی نوزادان و … همه و همه در مصرف دمنوش های گیاهی پنهان شده است. از این هدیه طبیعت درست, به موقع و به اندازه مناسب استفاده کنیم.

 

کلمات کلیدی:

دمنوش, چای گیاهی, درمان بیماری, پیشگیری از بیماری, مشکلات گوارشی, خواص درمانی, مشکلات گوارشی, اعصاب, سردردهای مزمن, مشکلات عادت ماهیانه در بانوان, شیردهی نوزادان , داروهای شیمیایی, تی بگ دمنوش, دارو شیمیایی, مصرف به اندازه دمنوش, عوارض دمنوشها, دمنوش ضد چاقی

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

کلیه محصولات از بالاترین کیفیت برخوردار میباشند.