ترازویی با قابلیت تشخیص بیماریهای قلبی

در ماه‌های گذشته شرکت نوکیا (Nokia) اعلام کرد قصد دارد یک شرکت به نام ویتینگز (Withings) را بخرد. شرکت فرانسوی‌ای که محصولات دیجیتال در حوزه سلامت تولید می‌کرد. قرارداد خرید کمی زودتر از موعد و در هفته گذشته بسته شد و یک دفتر کار که از ادغام این دو شرکت تشکیل شده در سانفرانسیسکو باز شد.

حال این شرکت یک محصول جدید که نوعی ترازوی دیجیتال به نام Body Cardio است به بازار عرضه کرده. این ترازو می‌تواند وزن‌تان کند و همچون برخی ترازوهای هوشمند BMI، آب بدن و ترکیب استخوانی‌تان را بسنجد. اما این وزنه یک ویژگی مهم دیگر هم دارد و آن هم اینکه می‌تواند ضربان قلب و سلامت قلب و عروق را از طریق سرعت موج ضربان قلب بررسی کند. این سیستم سرعت پمپ کردن خون در اعضای بدن را اندازه‌گیری می‌کند. با اینکه شاید این موضوع به نظرتان آنقدرها مهم نرسد اما باید بدانید مشکلات قلبی از اساسی‌ترین دلایل مرگ و میر در سطح جهان است و دستگاهی که شاخص‌های سلامت مربوط به این عضو را اندازه‌گیری کند از اهمیت خاصی برخوردار است.

این وزنه قابل اتصال به گوشی هوشمند است و از طریق ادغام داده‌های وزنه با سایر داده‌هایی که از طریق اپلیکیشن «Withings Health Mate» در گوشی هوشمندتان جمع آوری‌شده می‌توانید وضعیت سلامت‌تان را بهتر بررسی کنید.

دستگاه «Withings Body Cardio» در رنگ‌های سفید و سیاه موجود است و در حال حاضر در اپل استور و در سایت Withings با قیمت ۱۷۹٫۹۵ دلار به فروش می‌رسد.

 

ترازو, ترازو دیحیتال, گجت سلامتی, بیماری قلبی, کنترل بیماری قلبی, تشخیص بیماری قلبی, سلامت, دمنوش, گجت قلب

۳۰۰X250 saba

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

کلیه محصولات از بالاترین کیفیت برخوردار میباشند.