دستبند سلامتی برای کودکان

دستبند سلامتی کودکان گچتی هوشمند است که با کنترل میزان تحرک و موقعیت کودک به والدین  اطلاعات خوبی را برای بهبود سلامت کودک در اختیار میگذارد.

شاید نام شرکت Fuhu به گوشتان خورده باشد و با محصولات آن آشنایی داشته باشید.حوزه فعالیت این کمپانی آمریکایی در زمینه ساخت وسایل دیجیتال برای کودکان است. این شرکت اخیرا از دستبند سلامتی خود رونمایی کرده است. این دستبند جدید که Nabi Competee نام دارد مختص کودکان خواهد بود. با توجه به اینکه در سال های اخیر پای دستبند ها به زندگی مردم باز شده است و دیگر می توان این ها را در دست افراد مشاهده کرد, بنابر این میتوان ساخت این دستبند را برای کودکان مناسب دانست.

nabi-compete-840x550

نحوه عملکرد این گجت از این قرار است که به آموزش و یاد آوری نکاتی درخصوص تغذیه سالم و تناسب اندام به شکلی جالب و سرگرم کننده می پردازد. این محصول با دو بند و دو ماژول ارائه می شود تا بدینوسیه امکان رقابت دو کودک با مقایسه اعداد و ارقام نمایشی روی دستبند به طور همزمان وجود داشته باشد.

این دستبند با استفاده از بلوتوث به دستگاه های دارای پلتفرم های اندروید و iOS اتصال یافته  و دارای اپلیکیشنی است که به معنی کردن اطلاعات دستگاه برای کودکان می پردازد و از این طریق مبتوانند از وضعیت خود اطلاع یابند. علاوه بر این دارای  امکاناتی همانند گام شمار یا انواع چالش ها را نیز دارد که به افراد اجازه می دهد تا با دوستان خود رقابت کنند و به تیم دوستان ملحق شوند و چالش ها را به پایان برسانند.

از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن این است که تحت یک بازی به کودکان موضوع کالری را آموزش می دهد. به طور مثال از آنها می خواهد که با فعالیت های ورزشی به سوزاندن مقدار کالری یک خوردنی مشغول شوند و این هر بار که کودکان قصد خوردن این نوع غذا را داشتند به آنها گوشزد شود.

این دستبند دارای یک شبکه اجتماعی به نام Nabi Konnect است که در ازای فعالیت مثبت کودکان به آنها جایزه می دهد. این جایزه شامل خرید حیوانات خانگی مجازی و غذا دادن و مراقبت از آنها می شود.

درآخر, این دستبند جالب با دو عدد بند به ارزش ۳۹٫۹۹ به فروش می رسد و دارای رنگ های مختلفی است.

تغذیه, کودک, سلامتی, تکنولوژِ دستبند سلامتی,دستنبد, آموزش کودکان, دستبند ورزشی

۳۰۰X250 saba

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

کلیه محصولات از بالاترین کیفیت برخوردار میباشند.