طرز تهیه اسموتی چند میوه

اسموتی میوه – طرز تهیه اسموتی میوه ای مخلوط

آموزش 

اسموتی میوه,دستور تهیه 

اسموتی میوه,تهیه 

اسموتی میوه

طرز تهیه اسموتی میوه

 

مواد لازم اسموتی میوه مخلوط :

 

مواد لازم اندازه مقدار / کالری
موز ۱ عدد ۱۰۰ گرم / ۹۵ کالری
ناناس خرد شده ۱/۲ لیوان ۱۰۰ گرم / ۴۵ کالری
هلو ۲ عدد ۱۰۰ گرم / ۳۳ کالری
یخ ۱/۲ لیوان ۱۰۰ گرم / ۰ کالری
آب یا آب میوه ۱ لیوان نامشخص

 

طرز تهیه اسموتی میوه مخلوط :

*. به نقل از آکاایران : هلو را پوست بکنید و خرد کنید و به همراه تکه های یخ ، آب ، تکه های آناناس و موز خرد شده داخل مخلوط کن بریزید و بزنید تا یکدست شود سپس اسموتی آماده را داخل لیوان بریزید و با برش های میوه تزیین کنید.

*. نکته ها : اسموتی نوشیدنی خنک و کم کالری ای مشابه یخ در بهشت است ، در این نوشیدنی که شکلی پوره مانند و یخی دارد از شکر استفاده نمیشود.

 

آموزش 

اسموتی میوه,دستور تهیه 

اسموتی میوه,تهیه 

اسموتی میوه

طرز تهیه اسموتی میوه

 

*. بهتر است از میوه های یخ زده استفاده کنید ، هرچه مقدار یخ یا میوه در اسموتی بیشتر باشد اسموتی سفت تر و پوره ای تر میشود ، در صورت تمایل میتوانید مقداری شکر نیز به اسموتی تان اضافه کنید.

 

خواص هلو : *. در واقع هر یک عدد هلوی متوسط حدود ۸ تا ۱۰ میلی گرم ویتامین C به بدن می رساند که معادل ۱۰ تا ۱۲۲ درصد از نیاز روزانه به این ویتامین را تأمین می کند. هر چقدر که هلویتان قرمز-نارنجی تر باشد یعنی اینکه میزان فلاوونوئیدهای آن بیشتر است. اینن آنتی اکسیدان برای بهبود عملکرد ویتامین C در بدن لازم و ضروری است. *. باید بدانید که ویتامین C از بدن در برابر بیماری های ویروسی و باکتریایی محافظت کرده و باعث جذب بیشتر آهن می شود. این ویتامین همچنین خاصیت آنتی اکسیدانی قوی دارد و به رادیکال های آزاد اجازه نمی دهد که به سلول های پوست آسیبب بزند.اگر می خواهید سیستم ایمنی بدنتان را برای فصل سرما بیش از پیش قوی کنید این روز ها زیاد هلو نوش جان کنید.
۳۰۰X250 saba

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

کلیه محصولات از بالاترین کیفیت برخوردار میباشند.