کنترل خواب کودکان و نوزادان

کمپانی تازه تاسیس Nanit خود را «تسلای عرصه تولید ابزارهای مراقبت کودکان» می نامد و معتقد است که اولین محصول آنها بسیار کارآمدتر و ایمن تر از هر ابزار مشابهی می تواند به ردیابی رفتارهای کودکان و نوزادان، به خصوص در زمان خواب بپردازد.

این دستگاه همانند یک دوش در بالای تخت فرزند شما نصب می شود و با دوربین دید در شب و سنسورهای مخصوص خود می تواند تمام رفتارهای کودکان را حتی در خواب با دقت رصد کند. با استفاده از این وسیله دیگر لازم نیست گوش به زنگ صدای گریه نوزاد خود باشید، بلکه ردیاب هوشمند فوق با بررسی حرکات و صداهای کودک، در صورت تشخیص استرس یا بیدار شدن او، شما را از طریق تلفن همراهتان مطلع می سازد.

نانیت
کنترل کننده خواب کودک

طبق گفته Nanit، این ردیاب حتی می تواند بدون فعال بودن سنسورهای خود نیز به ردیابی خواب دلبند شما بپردازد. البته شیوه کار آن در این شرایط مشخص نیست، اما تصور می شود که مبنای تشخیص بر اساس تغییر الگوهای صدای محیط در هنگام شب باشد.

این دستگاه همچنین مجهز به یک چراغ خواب با نور ملایم، بلندگوی پخش صداهای طبیعت و نمایشگر میزان دما و رطوبت محیط است.

ردیاب خواب Nanit بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه نیازمند جذب سرمایه گروهی در وبسایت هایی چون کیک استارتر نیست و شرکت سازنده قصد دارد محصول خود را تا پاییز امسال با قیمت پایه نه چندان ارزان ۳۴۹ دلاری روانه بازار کند. البته مدل های مجهزتر می توانند تا ۶۴۹ دلار نیز قیمت داشته باشند.

 

 

 

 

سلامتی کودک, خواب کودک, خواب نوزاد, ابزار کنترل خواب , ابزار سلامتی, ابزار های مرتبط با خواب و سلامتی کودکان, ردیاب کودک, ردیابی و کنترل دمای اتاق کودک

۳۰۰X250 saba

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

کلیه محصولات از بالاترین کیفیت برخوردار میباشند.